Contact

Adres

Scouting Mierlo-Hout heeft een eigen boerderij: “de Houtduif”. Het adres van onze boerderij is:

  • Scoutingboerderij “de Houtduif”
  • Koeveldsestraat 4
  • 5706 AT HELMOND
  • E-mail: info@scoutingmierlohout.nl
  • Tel (zaterdag bereikbaar van 13:30 – 16:00) : 0492-546051

    Postadres:
    Baarsstraat 10
    5706 CJ  HELMOND

E-mail adressen:

Bevers : bevers@scoutingmierlohout.nl

Kabouterwelpen : kabouterwelpen@scoutingmierlohout.nl

Welpen : welpen@scoutingmierlohout.nl

Gidsen : gidsen@scoutingmierlohout.nl

Verkenners : verkenners@scoutingmierlohout.nl

Explorers : explorers@scoutingmierlohout.nl

Pivo’s : pivos@scoutingmierlohout.nl

Groepsbestuur : groepssecretaris@scoutingmierlohout.nl

Stichtingsbestuur : secretaris@scoutingmierlohout.nl

Vertrouwenspersoon : vertrouwenspersoon@scoutingmierlohout.nl

 

Onze boerderij en buitenterrein dienen alleen voor eigen gebruik en worden niet verhuurd aan derden, ook niet aan andere scouting groepen.